ANKARA PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Y. Kemal ve M. SÖNMEZ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2015 Mezunlarını Uğurladı.

Y. Kemal ve M. SÖNMEZ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2015 Mezunlarını Uğurladı.

Y. Kemal ve M. SÖNMEZ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2014 - 2015 yılı mezuniyet töreni Abdurrahim KARAKOÇ Kültür Merkezi´nde gerçekleştirildi. Törene İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adnan GÜRBÜZ, Şube Müdürümüz Nevzat KAYA ve okul müdürleri katıldı. Okul Müdürü Yavuz ATAK´ın açılış konuşmasının ardından bayrak - flama teslim törenine geçildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adnan GÜRBÜZ "Her veda elbette bir başlangıçtır. Hayat devam ediyor, önemli olan biz hayatı daha anlamlı kılmak için neler yapabiliriz? Sizler, insan hayatını en anlamlı kılan kişilersiniz çünkü siz sağlık çalışanısınız.

Geçmişte insan hayatına verilen değer ile bugün verilen değer kuşkusuz çok farklı. Bugün insan hayatına daha fazla değer veriliyor ve siz taze kanlar, bu sağlık ordusuna katılarak  daha verimli ve daha güzel hizmetin verilmesini sağlayacaksınız. Bahtınız ve yolunuz açık olsun."

Y. Kemal ve M. SÖNMEZ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin dereceye giren öğrencilerine başarı belgelerinin verilmesinin ardından öğrenciler meslek andını okudu.

Pursaklar Saray Fatih Mah. Gökay Sok.No1 Kat 3, 06145 Pursaklar/Ankara - 0312 5275733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.