ANKARA PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"TERÖRÜ HEP BİRLİKTE DURDURABİLİRİZ"              Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ankara İl Emniyet Müdürlüğü iş birliğiyle Ankara'nın dokuz merkez ilçesinde düzenlenmesi planlanan ve gençlerimizi terör örgütlerinin propaganda faaliyetleri ile eleman temin etme yöntemlerine karşı bilinçlendirmek amacıyla hayata geçirilen "Terörü Hep Birlikte Durdurabiliriz" projesinin bilgilendirme konferansı Pursaklar ilçemizde gerçekleştirildi.

           Pursaklar Saray Selçuklu Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen konferansa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL, İlçemiz Okullarında görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri ile Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Öğretmenleri katıldılar.

          Gençlerimizi milli birlik ve beraberliğimiz ile toprak bütünlüğümüzü tehdit eden; bölücü ve yıkıcı terör örgütlerinin eleman kazanma ve militanlaştırma yöntemlerine karşı bilinçlendirerek örgütlerin tuzaklarına düşmelerinin engellenmesi, devlete olan güven ve desteğin güçlendirilerek terörle mücadelede halk desteğinin arttırılması, terör örgütlerinin propagandalarının etkisiz hale getirilmesi, terör dışında şiddete yönelen aşırılıkların ve yeni eleman temin etmelerinin önlenmesi amacıyla yapılan konferans alanında uzman emniyet personelleri tarafından verildi.

 

14-10-202114-10-202114-10-202114-10-202114-10-2021

Pursaklar Saray Fatih Mah. Gökay Sok.No1 Kat 3, 06145 Pursaklar/Ankara - 0312 5275733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.