ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEOG Birincisi Öğrencimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti.
![TEOG Birincisi Öğrencimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_24151631_img_7819.jpg)
TEOG sınavında birinci olan Pursaklar İmam-Hatip Ortaokulu öğrencisi olan Zeynep Tuba ODACI,Pursaklar İmam-Hatip Ortaokulu Müdürü Hüseyin YAYLA ve velisi Ülker İlkokulu Müdür Yardımcısı Servet ODACI ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adnan GÜRBÜZ´ü ziyaret etti.Öğrenciyi,velisini ve okul idaresini başarılarından dolayı tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz öğrenciye hediye verdi ve başarılarının devamını diledi.