ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın KILIÇGİL´den Abdurrahim Karakoç Ortaokuluna Ziyaret
![Sayın KILIÇGİL´den Abdurrahim Karakoç Ortaokuluna Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_10/03160309_photo_2018-10-03_15-57-05_3.jpg)
Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın KILIÇGİL, Abdurrahim Karakoç Ortaokulunu ziyaret etti. Okulumuzun idareci ve öğretmenleriyle toplantı yapan Sayın KILIÇGİL, öğretmenlerimizin 2018-2019 eğitim öğretim yılını kutlayarak istek ve önerilerini dinledi. Daha sonra öğrencilerimizi ziyaret edip sohbet eden Sayın KILIÇGİL, beden eğitimi dersinde ki öğrencilerimizle voleybol oynadı.