ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın KILIÇGİL Saray İlkokulunu Ziyaret Etti
![Sayın KILIÇGİL Saray İlkokulunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_09/16224446_5a08160c-fded-4276-99a0-ccbf8abd839e.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL ve Şube Müdürü Sayın Battal AKMAN Saray İlkokulunu ziyaret ederek seminer dönemi mesleki çalışmalarına katıldı. Okul idareci ve öğretmenleriyle yeni eğitim-öğretim dönemi hazırlıklarını istişare eden Sayın KILIÇGİL, yeni eğitim öğretim yılının tüm öğretmenlerimize hayırlı olması, başarılarla dolu, sağlıklı bir yıl geçirilmesi temennisinde bulundu.