ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın KILIÇGİL Pursaklar Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti.
![Sayın KILIÇGİL Pursaklar Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/13154849_e6c8c97a-50c4-48a8-a9eb-85f4f69cafd5.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL, Pursaklar Anadolu İmam Hatip Anadolu Lisesi´ni ziyaret etti. Öğrencilerle buluşan Sayın KILIÇGİL, Pursaklar´da başlatılan Pursaklar´da Eğitim Niteliği Geliştirme ve İzleme projesi kapsamında okulumuzda yapılan "Okuma Saati"´nde öğrencilerle birlikte kitap okudu. Ardından idareci ve öğretmenler ile toplantı yapan müdürümüz eğitim öğretim hakkında istişarelerde bulundu.