ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın KILIÇGİL Pursaklar Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti
![Sayın KILIÇGİL Pursaklar Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_09/27105759_photo_2018-09-27_10-55-41_3.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL Pursaklar Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek okul idarecilerimizle okulun işleyişi, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı ile ilgili planlama ve çalışmaları istişare etti. Ayrıca okula yeni başlayan öğrencilerimizi ziyaret eden Sayın KILIÇGİL,öğrencilerimizin dilek ve önerilerini dinledi.