Saray Kültür Merkezinde "Her İnsan Bir Şiirdir" Programı Gerçekleştirildi.
![Saray Kültür Merkezinde "Her İnsan Bir Şiirdir" Programı Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2018_12/25105255_photo_2018-12-25_10-53-51.jpg)
İlçemiz Saray Kültür Merkezinde Gümüşoluk İlk/Ortaokulunun hazırladığı "Her İnsan Bir Şiirdir" konulu program gerçekleştirildi. Programa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL, Bir´iz Edebiyat Derneği Yönetici ve şairleri, ilçemiz okul müdürleri ve kıymetli öğrencilerimiz katılmıştır. Şairin ve şiirin öneminden bahseden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL ayrıca Şair Bestami Yazgan´a ait "Gülü İncitme Gönül" şiirini okuyarak konuşmasını tamamlamıştır. "Her İnsan Bir Şiirdir" yaklaşımıyla kurulan, öğrencilere şiiri sevdirmeyi amaçlayan Bir´iz Edebiyat Derneğinin şairleri ve İlçemiz Gümüşoluk İlkokul ve Ortaokulu´nun minik şairlerinin hazırladığı program için dernek şairlerimize, okul yönetimimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.