ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pursaklar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Mesleki Çalışma Programı
![Pursaklar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Mesleki Çalışma Programı](/meb_iys_dosyalar/2018_09/14090308_photo_2018-09-13_09-45-11.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa KILIÇGİL ve İlçe Şube Müdürü Sayın Nevzat KAYA Pursaklar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek Mesleki Çalışma Programına katıldı. Yeni eğitim-öğretim yılı ve okulun işleyişi ile ilgili idareci ve öğretmenlerimizle istişarelerde bulundu.