ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pursaklar Kaymakamımız Sayın İhsan KARA ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI,Pursaklar İmam-Hatip Ortaokulunu Yeni Binasında Ziyaret Ettiler.
![Pursaklar Kaymakamımız Sayın İhsan KARA ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI,Pursaklar İmam-Hatip Ortaokulunu Yeni Binasında Ziyaret Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2017_02/07140903_IMG-20170207-WA0009.jpg)
2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılının İkinci Yarısına yeni binasında “Merhaba” diyen Pursaklar İmam-Hatip Ortaokuluna bir ziyaret gerçekleştiren Pursaklar Kaymakamımız Sayın İhsan KARA ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI,sınıfları dolaşarak öğretmen ve öğrencilerle hasbihal edip yakından ilgilendiler; okul idareci ve öğretmenlerinden yeni binaya taşınan okulun bir eksiğinin olup olmadığını öğrendikten sonra başarılı bir eğitim-öğretim dönemi geçirmeleri temennileriyle okuldan ayrıldılar.