ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pursaklar İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencisi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ile Röportaj Yaptı.
![Pursaklar İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencisi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ile Röportaj Yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2017_02/09181033_IMG-20170209-WA0029.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI’yı ziyaret eden İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11.sınıf öğrencilerinden Yasemin KAVLAK; okul dergisinde yayınlanmak üzere kendisiyle bir röportaj gerçekleştirdi.Pursaklar MTAL öğrencimiz Yasemin KAVLAK,verdiği röportaj için Sayın BALCI´ya teşekkür ederek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzden ayrıldı.