ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hayrettin BALCI Turgut Özal Ortaokulunu Ziyaret Etti.
![Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hayrettin BALCI Turgut Özal Ortaokulunu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_06180226_img20161206wa0040.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI,Şube Müdürlerimiz Sayın İlker ŞİMŞEK ve Sayın İhsan SAVAŞ ile birlikte Turgut Özal Ortaokulunu ziyaret etti.Okul idareci ve öğretmenleriyle Öğretmenler Odası´nda bir toplantı gerçekleştiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz,öğretmenlerle tanışıp onların okulla ilgili istek ve ihtiyaçlarını dinledi.İdarecilerden okulda yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri ile ilgili de bilgi alan Sayın BALCI, sınıfları ziyaret ederek öğrenciler ile yakından ilgilendi.