ANKARA PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pursaklar İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz ve Gazi Üniversitesi Arasında ''Eğitimde akademik,bilimsel ve kültürel İş Birliği'' protokolü İmzalandı

Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Gazi Üniversitesi Arasında ''Eğitimde akademik, bilimsel ve kültürel  İş Birliği'' protokolü İmzalandı.
Pursaklar İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz ve Gazi Üniversitesi Arasında ''Eğitimde akademik,bilimsel ve kültürel  İş Birliği'' protokolü İmzalandı

     Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Gazi Üniversitesi arasında ''Eğitimde Akademik,bilimsel ve Kültürel İş Birliği'' protokolü imzalandı. Pursaklar Kaymakamı Sayın Mehmet YILDIZ ve Gazi Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Musa Yıldız tarafından Pursaklar Kaymakamlığı'nda imzalanan protokol törenine Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa KILIÇGİL, Gazi Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof.Dr.Bekir BULUÇ, Gazi Üniversitesi Genel Sekreteri Sayın Hasan KALELİ, Özel Kalem Müdürü Sayın Murat TUNÇBİLEK katılmıştır.

         Gazi Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sayın Musa YILDIZ, Pursaklar ilçesinde yer alan eğitim kurumlarında, belirlenmiş iş birliği kapsamı başta olmak üzere, taraflarca uygun görülen alanlarda planlı çalışmalar yürüterek, özellikle öğrencilerin nitelikli eğitimine, öğretmenlerin mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak akademik, sosyal, kültürel etkinlikler için tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini desteklemek, okul Veli iletişimini ,işbirliğini güçlendirmeye yönelik eğitim faaliyetleri için Gazi Üniversitesi'nde yer alan fakülte, enstitü ve araştırma merkezlerinin desteğe hazır olduğunu ileterek, ilçemize olan samimi ve içten iş birliği sözleriyle Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nü onurlandırmıştır. İmzalanan protokol ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Gazi Üniversitesi arasında gerçekleştirilecek uygulama ve etkinlikler ile bu etkinlikler çerçevesinde yapılacak iş ve işlemlere ilişkin eğitim-öğretim, akademik, bilimsel ve kültürel iş birliğinin usul ve esasları belirlenmiştir. Tören imzaların atılması ile sona ermiştir.

 

14-11-202114-11-202114-11-202114-11-202114-11-202114-11-202114-11-202114-11-2021

Pursaklar Saray Fatih Mah. Gökay Sok.No1 Kat 3, 06145 Pursaklar/Ankara - 0312 5275733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.