ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pursaklar Belediye Başkanımızdan ilçe Milli Eğitim Müdürümüze Hayırlı Olsun Ziyareti
![Pursaklar Belediye Başkanımızdan ilçe Milli Eğitim Müdürümüze Hayırlı Olsun Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_15092903_img20161115wa0000.jpg)
Pursaklar Belediye Başkanımız Selçuk ÇETİN,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hayrettin BALCI´ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Selçuk ÇETİN,Pursaklar Belediyesi´nin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yanında olduğunu ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yapacağı faaliyetlere bundan sonra da destek olmaya devam edeceğini belirterek İlçe Milli Eğitim Müdürümüze yeni görevinde başarılar diledi.