ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Prof. Dr. Mustafa Öztürk Pursaklar´da Konferans Verdi
![Prof. Dr. Mustafa Öztürk Pursaklar´da Konferans Verdi](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_29151110_img_9877.jpg)
Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adnan GÜRBÜZ,Şube Müdürümüz İhsan SAVAŞ ve İlçe Kültür Komisyonu’ndan Kazım ÇINAR ile birlikte Pursaklar Müftülüğü tarafından Abdurrahim KARAKOÇ kültür merkezi’nde düzenlenen “Kuran ve Sünnet” konulu konferansa katıldı.Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tefsir Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Mustafa ÖZTÜRK tarafından verilen konferansa ilgi büyüktü.