ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öyküleriyle Türkülerimiz Yarışması İl Finalinde İlkokul ve Lise Kategorisinde 25 İlçe İçinde Birinci Olduk.
![Öyküleriyle Türkülerimiz Yarışması İl Finalinde İlkokul ve Lise Kategorisinde 25 İlçe İçinde Birinci Olduk.](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_27113552_20160527photo00000059.jpg)
Öyküleriyle Türkülerimiz Yarışması Ankara İl Finalinde ilkokul kategorisinde ilçemizi temsil eden Azmi Ertuğrul İlkokulu 4-j sınıfı öğrencileri Zelal FİLİZ,Enes ERTEKİN ve İncisu ELVERDİ;lise kategorisinde ise Pursaklar İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Ömer GÖKMEN,Rukiye ÇELİK ve Yasin BAYRAKTAR yarışmaya katılan diğer 24 ilçenin öğrencilerini geride bırakarak il birincisi oldu.