Okullarımız Hayat Olsun
![Okullarımız Hayat Olsun](/meb_iys_dosyalar/2018_07/19164104_photo_2018-07-19_16-34-45_2.jpg)
Okullarımız Hayat Olsun Projesi çervesinde Pursaklar Belediyesi Altınova İlkokulu ve Ortaokulu´nda futbol,basketbol,voleybol,tekvando ve adab-ı muaşeret kurslarına katılan öğrencilerimize malzeme dağıtıldı. Dağıtım programına katılan Pursaklar Belediyesi Başkan Yardımıcısı Sayın Nedim ERÇETİN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL , Altınova İlkokulu ve Ortaokulu yöneticileri tarafından öğrencilerimize dağıtıldı. Öğrencilerimize verdiği desteklerden dolayı Pursaklar Belediyesi Başkanı Sayın Selçuk ÇETİN´e teşekkür ederiz.