ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Akreditasyon Başvurusu Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
![Okul Akreditasyon Başvurusu Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2023_01/05094847_WhatsApp_Image_2023-01-05_at_09.42.43.jpg)
İlçemize bağlı okullarımız için organize edilen ve 2 oturum olarak çevrimiçi gerçekleşen bilgilendirme toplantısında 78 okul yöneticisi ve öğretmenimiz için çok faydalı bir süreç gerçekleşti. Erasmus+ okul eğitimi akreditasyon üyeliğine ilişkin bilgi veren İl Okul Eğitimi Koordinatörü Zeynep Bediz'in sorulara verdiği yanıtlarla başvuru sayımız katlanarak devam etmektedir. Katılımcılarımıza sonsuz teşekkürler.