ANKARA PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenimle Şiir Okuyorum

Öğretmenimle Şiir Okuyorum

Öğrencilerimize şiir ilgi ve sevgisi kazandırmak, öğrencilerin şiire karşı duyarlılığını arttırmak, öğrenci öğretmen arasındaki işbirliği ve iletişimi geliştirmek amacıyla; Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından  24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı kapsamında düzenlenen “Öğretmenimle Şiir Okuyorum” şiir okuma yarışması Abdurrahim Karakoç Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Şiir okuma yarışmasına İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimizden Gökhan Oğul ve İhsan Savaş ile idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.

Yarışmamızın ortaokul kategorisinde Turgut Özal Ortaokulu öğretmeni Erhan Şibik ile öğrencisi Hale Nur Gümüş birinci;  Altınova Ortaokulu öğretmeni Özgür Ülker ile öğrencisi Zeynep Ilgın Susuzlu ikinci ve Saray Ortaokulu öğretmeni Ömer Mahum ile öğrencisi Zülal Nur Yerlikaya üçüncü oldu.

             Yarışmamızın lise kategorisinde ise Pursaklar İmam Hatip Lisesi öğretmeni Rahime Dosdoğru ile öğrencisi Yaşar Yalçınkaya birinci, Güzide Ülker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Tülay Ceceloğlu ile öğrencisi Resul Özdemiroğlu ikinci oldu.

Pursaklar Saray Fatih Mah. Gökay Sok.No1 Kat 3, 06145 Pursaklar/Ankara - 0312 5275733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.