ANKARA PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEK LİSESİ 12. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZE İŞKUR ve KOSGEP UZMANLARI TARAFINDAN EĞİTİM VERİLDİ

MESLEK LİSESİ 12. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZE İŞKUR ve KOSGEP UZMANLARI TARAFINDAN EĞİTİM VERİLDİ

            Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Kurumlarımızda öğrenimlerine devam etmekte olan 12. sınıf öğrencilerimize yönelik olarak İŞKUR uzmanları tarafından verilen CV HAZIRLAMA, İŞ GÖRÜŞMESİ YAPMA eğitimleri, KOSGEP uzmanları tarfından verilen GİRİŞİMCİLİK eğitimleri 14-31 Mart 2022 tarihleri arasında tamamlanmıştır.

            Gençlerimizin geleceğe hazırlanmasında katkı sağlayacağını düşündüğümüz ve planlanan CV HAZIRLAMA, İŞ GÖRÜŞMESİ YAPMA eğitimlerimiz;

 1- Kariyer yönetimi ve meslek seçiminin önemi,

 2-Doğru seçim nasıl yapılır,

 3-Geleceğin meslekleri,

 4-Kendimizi geliştirmenin yolları,

 5-CV hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz.

         CV HAZIRLAMA, İŞ GÖRÜŞMESİ YAPMA başlıklı verilen eğitimler nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL tarafından İŞ VE MESLEK DANIŞMANI Tuğba PERÇİN ÖZKALALI ve İŞ VE MESLEK DANIŞMANI Tuğba GÜÇ'e  katkılar nedeniyle teşekkür edilmiştir.

         Gençlerimizin geleceğe hazırlanmasında katkı sağlayacağını düşündüğümüz ve planlanan KOSGEB DESTEKLERİ KAPSAMINDA eğitimlerimiz;

 1-Geleneksel Girişimci Destek Programı,

2-İleri Girişimci Destek Programı,

3-İşletme Geliştirme Destek Programıdır.

         KOSGEB DESTEKLERİ KAPSAMINDAN verilen eğitimler nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL tarafından KOBİ Uzman Yardımcısı Haydar ÜNVERDİ ve KOBİ Uzman Yardımcısı Mustafa YEŞİL'e katkıları nedeniyle teşekkür edilmiştir.

 

03-04-202203-04-202203-04-2022

 

 

Pursaklar Saray Fatih Mah. Gökay Sok.No1 Kat 3, 06145 Pursaklar/Ankara - 0312 5275733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.