ANKARA PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEK LİSELERİMİZİN GELECEK PLANLAMASI İÇİN TOPLANTI YAPILDI

MESLEK LİSELERİMİZİN GELECEK PLANLAMASI İÇİN TOPLANTI YAPILDI

         İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL, Mesleki Eğitimden sorumlu Şube Müdürümüz Sayın Erol İTİŞGEN, Meslek Lisesi Müdürlerimiz, Meslek Liselerimizin Koordinatör Müdür Yardımcıları ve Alan Şeflerimizin katılımları ile mesleki eğitimde okullarımızın mevcut durumu ve iyileştirme çalışmaları konularını değerlendirmek için Güzide Ülker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde toplantı yapıldı.

Toplantıda;

1. İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 

2. Şehit Büyükelçi Danış Tunalıgil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 

3. Pursaklar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 

4. Güzide Ülker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 

5. Yahya Kemal ve Mehmet Sönmez Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 

         Okullarımızın mevcut durumları, öğrenci sayıları, öğretmen durumu, 2020-2021 eğitim öğretim yılı için okullarımıza ayrılan öğrenci kontenjanları, meslek liselerimizin öğrenciler tarafından tanınması, tercih edilmesi için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yaptığı ve yapacağı çalışmalar, okullarımızın yaptığı ve bundan sonra yapacakları çalışmalar, okullarımızın atölye araç-gereç durumları, ihtiyaçları konularında istişareler yapıldı.

         Okul Müdürlerimizin, Koordinatör Müdür Yardımcılarımızın ve Alan şeflerimizin görüşleri, önerileri ve okulların belirlenen ihtiyaçları ile ilgili yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi.

         2020-2021 eğitim öğretim yılında Meslek Liselirimizin hem öğrenciler tarafından tercih edilmesi hem de bu okullarımızda okuyan öğrencilerimizin donanımlı, becerikli ve verimli şekilde yetiştirilmeleri için planlanan konular üzerinde çalışmalar yapılması kararlaştırıldı.

03-02-202103-02-202103-02-202103-02-2021

Pursaklar Saray Fatih Mah. Gökay Sok.No1 Kat 3, 06145 Pursaklar/Ankara - 0312 5275733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.