ANKARA PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim haftası Ülker İlkokulunda kutlandı

İlköğretim haftası Ülker İlkokulunda kutlandı

Pursaklar´da İlköğretim Haftası İlçemiz bünyesinde bulunan Ülker İlkokulunda kutlandı.Kutlamaya Pursaklar kaymakamımız İhsan KARA, Pursaklar Belediye Başkanımız Selçuk ÇETİN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adnan GÜRBÜZ, İdari Amirler ve Okul İdarecileri katıldı.Programda şehitlerimiz için yapılan saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı’nın ardından protokol konuşmaları gerçekleştirildi.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adnan GÜRBÜZ, yaptığı konuşmada taze bir heyecanla yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın mutluluğunu ifade etti. Öğretmenlerin üstlendiği insan yetiştirme görevinin ağırlığına ve geleceğimiz için yapılan en büyük yatırımın insana yapılan yatırım olduğuna değinen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adnan GÜRBÜZ; sevgi,saygı, dürüstlük,sabır,yardımseverlik gibi insani duygularla,milli ve manevi değerlerle yetişecek bir neslin önemine dikkat çekti.

         Ülker ilkokulu öğrencilerinin okuduğu şiirler ve oynadığı Kafkas halk oyunlarının ardından Pursaklar Kaymakamımız İhsan KARA, Pursaklar Belediye Başkanımız Selçuk ÇETİN,Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Adnan GÜRBÜZ ve misafirler ;Pursaklar  Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen  öğrencilere kırtasiye malzemesi dağıtımını gerçekleştirdi.

           Protokol üyeleri programdan sonra Ülker İlkokulu içerisinde bulunan özel eğitim sınıfını ziyaret ederek burada eğitim gören öğrencilerle ilgilendiler.

Pursaklar Saray Fatih Mah. Gökay Sok.No1 Kat 3, 06145 Pursaklar/Ankara - 0312 5275733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.