ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Okullarından Saray İmam-Hatip Ortaokulu Gana´da Su Kuyusu Açtırdı.
![İlçemiz Okullarından Saray İmam-Hatip Ortaokulu Gana´da Su Kuyusu Açtırdı.](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_31134757_img_1676.jpg)
İlçemiz okullarından Saray İmam-Hatip Ortaokulu öğretmen,öğrenci ve velilerinin destekleri ile İHH tarafından yürütülen "Bir Kuyu Aç,Su Gibi Aziz Ol" kampanyası bünyesinde Afrika Gana´da bulunan 700 kişinin yaşadığı ZONGA köyüne su kuyusu açtırıldı.Okulumuzu bu hayırlı faaliyetlerinden dolayı tebrik ediyoruz.