İlçemiz Erasmusdays 2022 Etkinlikleri Tamamlandı
![İlçemiz Erasmusdays 2022 Etkinlikleri Tamamlandı](/meb_iys_dosyalar/2022_10/18170626_Screenshot_20221017-112043_Instagram.jpg)
Pursaklar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Pursaklar Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, Pursaklar Fen Lisesi ve Ülker İlkokulumuz tarafından Erasmusdays 2022 kapsamındaki etkinliklerimiz tamamlandı. Erasmus+ koordinatör öğretmen ve Erasmus+ katılımcısı öğrencilerimiz tarafından organize edilen Erasmus+ projelerinin tanıtımı ve yaygınlaştırılması, öğretimde yenilikçi yaklaşımlar konulu etkinlikler düzenlendi ve Erasmus+ deneyimleri paylaşıldı. Emeklerinden dolayı okul idarelerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.