ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Müdürümüz Pursaklar İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti
![İlçe Müdürümüz Pursaklar İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_09/13091626_photo_2018-09-13_09-14-28_2.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa KILIÇGİL ve İlçe Şube Müdürü Sayın Nevzat KAYA , Pursaklar İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek , öğretmenler kurulu toplantısına katıldılar. Okul idareci ve öğretmenlerin yeni eğitim-öğretim yılını kutlayan Sayın KILIÇGİL , yeni dönem hazırlıkları için istişarelerde bulundu.