ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Y.Kemal ve M.Sönmez MTAL´yi Ziyaret Etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Y.Kemal ve M.Sönmez MTAL´yi Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_08155849_img20161208wa0060.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI,Yahya Kemal ve Mehmet Sönmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz,derslikleri gezerek okul idarecilerinden okuldaki eğitim-öğretim faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı.Öğretmenlerle bir süre hasbihal eden Sayın BALCI,onların okulla ilgili ihtiyaç ve isteklerini dinledi.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz,okul öğrencilerinden Ankara Judo 3.sü olan Merve SERİN´i tebrik ettikten sonra başarılı bir eğitim-öğretim yılı dileyerek okuldan ayrıldı.