ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL'in 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL'in 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2020_08/30121614_a.jpg)
Büyük zaferin 98. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, vatan uğruna canlarını feda eden isimsiz ve resimsiz bütün kahramanlarımızı ve aziz şehitlerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.
Mustafa KILIÇGİL
İlçe Milli Eğitim Müdürü