ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI,Pursaklar İmam-Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI,Pursaklar İmam-Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_14140928_img20161214wa0006.jpg)
Pursaklar İmam-Hatip Ortaokulunu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI, sınıfları dolaşarak öğrencilerle yakından ilgilendi.8.sınıf öğrencileri ile "akademik başarı" ve "imam-hatipli olmak"üzerine verimli bir sohbet gerçekleştirdikten sonra onların okulla ilgili ihtiyaç ve isteklerini dinleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz,öğretmenlerle de bir toplantı yaptı.Sayın BALCI,okul idarecilerinden okuldaki eğitim-öğretim faaliyetleri ile ilgili detaylı bilgi aldıktan sonra okuldan ayrıldı.