ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCIdan Pursaklar İlçe Müftüsüne İade-i Ziyaret
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCIdan Pursaklar İlçe Müftüsüne İade-i Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_03/10135213_IMG-20170310-WA0013_1.jpg)
Pursaklar İlçe Müftüsü Sayın Hasan İZMİRLİ’ye iade-i ziyarette bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI,kendisiyle bir süre sohbet ederek iki kurumun ortaklaşa yürüteceği faaliyetler hakkında görüş alış-verişinde bulundu.İlçe Müftüsü Sayın İZMİRLİ de bu nazik ziyareti için İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür etti.