ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCIdan Feride Bekçioğlu Ortaokuluna Ziyaret
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCIdan Feride Bekçioğlu Ortaokuluna Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_04/07143932_IMG-20170407-WA0058.jpg)
Feride Bekçioğlu Ortaokulunu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI,öğretmenlerle bir toplantı yaptı.Öğretmen ve idarecilerle sohbet ederek okuldaki eğitim-öğretim faaliyetleri ile ilgili bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz,Meddahlık Yarışmasında il birinciliğinden dolayı okulu tebrik edip başarılarının devamını diledi.