ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI, Ankara Büyükşehir Belediyesi Pursaklar Bölge Koordinatörü Sayın Hamdi KESGİNi Ziyaret Etti
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI, Ankara Büyükşehir Belediyesi Pursaklar Bölge Koordinatörü Sayın Hamdi KESGİNi Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2017_03/09175053_IMG-20170309-WA0009.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI,Ankara Büyükşehir Belediyesi Pursaklar Bölge Koordinatörü Sayın Hamdi KESGİN’e bir iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Sayın Hamdi KESGİN,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI´ya Büyükşehir Belediyesi Pursaklar Temsilciliği olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ve ilçemizdeki okulların her zaman yanında olacağını beyan etti ve bu ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.