ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Pursaklar Yahya Kemal ve Mehmet Sönmez MTAL´yi Ziyaret Etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Pursaklar Yahya Kemal ve Mehmet Sönmez MTAL´yi Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/13152235_2cdbd484-a45a-4bb9-8038-0abd0831fba0.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL, Pursaklar Yahya Kemal ve Mehmet Sönmez MTAL´i ziyaret etti. Öğrencilerle buluşan Sayın KILIÇGİL, Pursaklar´da başlatılan Pursaklar´da Eğitim Niteliği Geliştirme ve İzleme projesi kapsamında okulumuzda yapılan "Okuma Saati"´nde öğrencilerle birlikte kitap okudu. Ardından idareci ve öğretmenler ile toplantı yapan müdürümüz eğitim öğretim hakkında istişarelerde bulundu.