İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özel Nene Hatun Okullarını Ziyaret Ederek YGSde Türkiye 2. si Olan Beyza GÜRBÜZü Tebrik Etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özel Nene Hatun Okullarını Ziyaret Ederek YGSde Türkiye 2. si Olan Beyza GÜRBÜZü Tebrik Etti.](/meb_iys_dosyalar/2017_03/31174815_IMG-20170331-WA0037.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI Özel Nene Hatun Okullarına bir ziyaret gerçekleştirdi.Ziyaretlerinde üniversiteye girişin ilk adımı olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı’nda YGS-1,YGS-2 ve YGS-6 puan türlerinden 499 puan alarak Türkiye ikincisi olan Özel Nene Hatun Kız Fen Lisesi öğrencisi Beyza GÜRBÜZ’ü elde ettiği bu büyük başarıdan dolayı tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.Ayrıca YGS-2017’de ilk 1000’de 22 derece elde eden Özel Nene Hatun Kız Liselerinin idareci ve öğretmenlerini de tebrik eden Sayın BALCI,okuldaki eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında detaylı bilgi alarak okuldan ayrıldı.