İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL'in Öğrencilerimiz ve Velilerimizle Buluşması
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL'in Öğrencilerimiz ve Velilerimizle Buluşması](/meb_iys_dosyalar/2022_09/26123556_IMG-20220921-WA0005.jpg)
Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL okullarımızı ziyaret ederek güne minik öğrencilerimiz ve değerli öğretmenlerimizle başladı. Sınıf ziyaretlerinde öğrencilerimizle sohbet etti ve okul yöneticilerimiz,öğretmenlerimizle de eğitim-öğretim sürecinin işleyişini istişare etti. Bakanlığımızın gönderdiği ders kitabı ve yardımcı kaynakların verimli kullanılmasının önemine değindi. Ayrıca katılım sağladığı veli toplantılarında velilerimizle eğitim-öğretim sürecinde olumlu anne baba tutumları, okul-öğretmen-veli ilişkileri ve sağlıklı iletişim, düzenli ve verimli ders çalışma konularında bilgi paylaşımında bulundu,velilerimizin dilek ve taleplerini dinleyerek sorularını cevaplandırdı.