ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil, Turgut Özal Ortaokulu Tarafından Düzenlenen " Kitap ve Kahve Bizden, Okumak Sizden" Temalı Etkinliğe Katıldı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil, Turgut Özal Ortaokulu Tarafından Düzenlenen](/meb_iys_dosyalar/2023_09/28164142_1d1ce1e9-1906-42ce-ba69-e99d160d7a90.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil ve Şube Müdürümüz Battal Akman, Turgut Özal Ortaokulu tarafından depremzede ve özel eğitim öğrencileri annelerine yönelik hazırlanan " Kitap ve Kahve Bizden, Okumak Sizden" temalı etkinliğe katılarak değerli velilerimizle kitap okudular. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, okul yöneticilerimizi ve katkı sağlayan öğretmenlerimizi tebrik ettiler.