ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hayrettin BALCI,Ülker İlkokulunu Ziyaret Etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hayrettin BALCI,Ülker İlkokulunu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_25202925_img20161125wa0018.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hayrettin BALCI,Ülker İlkokulunu ziyaret etti.Okul idareci ve öğretmenleriyle bir toplantı gerçekleştiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz,öğretmenlerle tanışıp onların okulla ilgili istek ve ihtiyaçlarını dinledi.İdarecilerden okuldaki eğitim-öğretim faaliyetleri ile ilgili bilgi alarak sınıfları ziyaret eden ve öğrenciler ile yakından ilgilenen BALCI,okul öğretmenlerinin “Öğretmenler Günü”nü kutlayarak okuldan ayrıldı.