ANKARA PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hayrettin BALCI´nın Göreve Başlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hayrettin BALCI´nın Göreve Başlama Mesajı

                     TEBESSÜM ŞEHRİ PUSAKLARDA BİSMİLLAH DERKEN…

                      Değerli Öğretmen Arkadaşlarım ,

                     11 Kasım 2016 Tarihi itibariyle Başkentin hızla gelişen ve büyüyen ilçesi  Pursaklar’ da aziz milletimizin kıymetli evlatlarına hizmet edecek olmanın heyecanıyla göreve başlamış bulunuyoruz.

                  Nitelikli bir idareci ve öğretmen kadrosuna sahip olduğuna inandığım irfan ordumuzun siz değerli neferleri ile birlikte, tam bir vazife şuuru ve anlayışı içerisinde, büyük bir azim ve gayretle çalışacağımıza ve devraldığımız bu görevi ileriye taşıyacağımıza inancım tamdır. Dünyanın en değerli varlığı insana, eğitim hizmeti verirken; birlikte çalışacağımız tüm eğitim paydaşı arkadaşlarımın, bugüne kadar özverili ve gayretli çalıştıkları gibi, bugünden sonra da aynı şevk ve heyecanla çalışacaklarına, hep beraber güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum.

                    Eğitimde yenilik ve gelişimlere açık, şeffaf, katılımcı ve takım ruhuyla çalışarak; sürdürülebilir kalitenin oluşturulması büyük önem taşımaktadır. Pursaklar ilçemizdeki yaklaşık 30.000 evladımızı Milli Eğitim Bakanlığımızın 2023 Vizyonunda belirtilen hedefler doğrultusunda milli, ahlaki ve evrensel değerlere sahip bireyler olarak yetiştirmek hepimizin ortak görevidir. Eğitim öğretim kalitesinin artırılması için Saygıdeğer Kaymakamımızın himayelerinde, eğitim camiasının içinden gelen çok kıymetli Pursaklar Belediye Başkanımızın bugüne kadarki maddi ve manevi desteklerinin artarak devam edeceğine olan inancımla ilçemizdeki bütün eğitim paydaşları ile el ve gönül birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. İlçemizde hizmet veren tüm kurumlarımızda; karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışı içerisinde, ortak akılla hareket etmek suretiyle, eğitim–öğretimi birlikte daha üst seviyelere taşıyacağımıza inanıyorum. 

                     “Kolaylaştırınız, zorlaştırmayınız; müjdeleyiniz nefret ettirmeyiniz” inancından hareketle yönetici ve öğretmen arkadaşlarıma, sevgili öğrencilerimize, kamu kurum ve kuruluşlarına, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz personeline, sivil toplum temsilcilerine ve Pursaklar halkına teşekkür ediyor hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.  

                                                                                                Hayrettin BALCI

                                                                                     Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

Pursaklar Saray Fatih Mah. Gökay Sok.No1 Kat 3, 06145 Pursaklar/Ankara - 0312 5275733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.