ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hayrettin BALCI Medine İmam-Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hayrettin BALCI Medine İmam-Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_15150221_img20161115wa0029.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz okul ziyaretlerine Medine İmam-Hatip Ortaokulu ile devam etti.Sınıfları ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hayrettin BALCI,öğretmen ve öğrencilerle sohbet ederek onların okulla ilgili ihtiyaç ve isteklerini dinledi.Okul idarecilerinden de okuldaki eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz,başarılı bir eğitim-öğretim yılı dileyerek okuldan ayrıldı.