ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hayrettin BALCI Azmi Ertuğrul İlkokulunu Ziyaret Etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hayrettin BALCI Azmi Ertuğrul İlkokulunu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_16142539_img20161116wa0032.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hayretttin BALCI,Azmi Ertuğrul İlkokulunu ziyaret etti.Ziyarette sınıflarda öğrencilerle yakından ilgilenen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Öğretmenler Odası´nda okul öğretmenleriyle de bir toplantı gerçekleştirdi.Okul idarecileriyle de istişarelerde bulunarak okulun istek, ihtiyaç ve eğitim-öğretim durumlarıyla ilgili bilgi aldı.