ANKARA PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adnan GÜRBÜZ’ün Teşekkür ve Veda Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adnan GÜRBÜZ’ün Teşekkür ve Veda Mesajı

     Bundan 2,5 yıl önce şahsıma emanet edilen Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden bugün itibarı ile ayrılıyor,emaneti yerime atanan Hayrettin BALCI kardeşime devrediyorum.

     Görev yaptığım bu süre içinde Pursaklar’da eğitimin daha kaliteli ve verimli olması için tüm gayretimizle çalıştık.Ülkemizi içinde yer aldığı bu değerli coğrafyada ve dünyada daha güçlü bir ülke yapacak, çalışkan, üretken, milli manevi değerlerimize sahip, araştıran, okuyan, sorgulayan, gelişime açık nesiller yetiştirmenin sorumluluğu ile çalışmalar yaptık.Bundan sonra da Pursaklar’ daki eğitim kalitesini artırmak için aynı sorumluluk bilinciyle çalışılacağına inanıyorum.

     Çalışmalarımızı yaparken bize her zaman destek olan Saygıdeğer Pursaklar Kaymakamımız İhsan KARA’ ya teşekkürlerimi arz ediyorum. Ayrıca İlçe Milli Eğitim’deki çalışma arkadaşlarımıza,okul müdürlerimize, sevgili öğretmen, öğrenci ve velilerimize çalışmalarımıza verdikleri katkı ve destekler için teşekkür ediyorum.

    Gönül huzuru ve rahat bir vicdan ile bugün buradaki görevimden ayrılıyorum. İstemeyerek, farkında olmayarak kırdığım arkadaşlarım olduysa onlardan haklarını helal  etmelerini   istiyorum.

Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum...  

 

      Allah’a emanet olun…

 

 

Pursaklar Saray Fatih Mah. Gökay Sok.No1 Kat 3, 06145 Pursaklar/Ankara - 0312 5275733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.