ANKARA PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUSTAFA KILIÇGİL'İN YARIYIL TATİL MESAJI

 İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUSTAFA KILIÇGİL'İN YARIYIL TATİL MESAJI

Sevgili Öğrencilerimiz;

2021-2022 Eğitim öğretim yılının 1. dönemini 21 Ocak 2022 itibariyle bugün tamamladık. İki yıla yakın bir zamandır dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgınının getirdiği zor şartlarda, hep birlikte bütün tedbirleri alarak eğitim öğretim faaliyetlerini en verimli şekilde yapmaya çalıştık.

6 Eylül 2021'de eğitim öğretime başladığımız günden bugüne kadar kesintisiz olarak okullarımızda eğitim öğretim faaliyetlerine devam ettiniz. Okullarınızda öğretmenlerimizin rehberliğinde yaptığınız verimli ve başarılı çalışmalarınız için hepinizi tebrik ediyorum. Şimdi tatil zamanı. Bugün karnelerinizi aldınız ve 15 gün dinleneceksiniz. Tatil süresince ailenizle, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirmenizi, yağan kar ile birlikte sevdiğiniz oyunları oynamanızı ve alışkanlık haline getirdiğiniz kitap okumalarına devam etmenizi diliyorum. Tatil dönüşünüzde sizi okullarınızda bekliyor olacağız.

Değerli Velilerimiz;

Göz bebekleriniz olan, sizlere ve bizlere emanet yavrularımızı elbirliğiyle, işbirliği ile hem akademik olarak hem de iyi bir insan, sorumluluk sahibi çalışkan, üretken, okuyan, araştıran, sorgulayan, değerleriyle barışık başarılı birer insan olarak yetiştirme sorumluluğumuzda destekleriniz, yardımlarınız, yapıcı işbirliğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Tatil süresince çocuklarınızla birlikte kitaplar okumanızı güzel ve verimli zamanlar geçirmenizi diliyorum.

Saygıdeğer Meslektaşlarım;

İki yıldır devam eden pandemi döneminde eğitim öğretim faaliyetlerini yerine getirmede gösterdiğiniz çabalar, emekler ve özverili çalışmalarınız için hepinize ayrı ayrı gönülden teşekkür ediyorum. Okul müdürlerimiz, müdür yardımcılarımız, okullarda çalışan görevli arkadaşlarımız ve öğretmenlerimiz hep birlikte yüksek sorumluluk duygusu, güçlü ve yapıcı iletişim becerisi ve planlı programlı çalışmalarla Pursaklar ilçemizdeki bütün okullarımızda oldukça başarılı ve verimli çalışmalar yapıldı. Başarılı ve gayretli emekleriniz için tekrar teşekkür ediyor sağlıklı günlerde sevdiklerinizle birlikte güzel zamanlar geçirmenizi diliyorum. Yarınlarımızın büyük ve güçlü Türkiye'sini inşa edecek nesilleri yetiştirme heyecanınız hep var olsun. Sağlıklı ve güzel günlerde tatil dönüşünde de işimizi en verimli şekilde yapmamız temennisiyle hepinize saygılarımı sunuyorum.

 

 MUSTAFA KILIÇGİL

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Pursaklar Saray Fatih Mah. Gökay Sok.No1 Kat 3, 06145 Pursaklar/Ankara - 0312 5275733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.