ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Turgut Özal Ortaokulunu Ziyaret Etti
![İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Turgut Özal Ortaokulunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_09/14095312_photo_2018-09-14_09-39-18.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL Turgut Özal Ortaokulunu ziyaret ederek seminer dönemi mesleki çalışmalarına katıldı. Okul idareci ve öğretmenleriyle yeni eğitim-öğretim dönemi hazırlıklarını istişare eden Sayın KILIÇGİL, idareci ve öğretmenlere yeni dönemde başarılar diledi.