ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Hakan Akbıyık İlkokulunu Ziyaret Etti
![İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Hakan Akbıyık İlkokulunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_09/14112957_photo_2018-09-14_11-29-18_2.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL Hakan Akbıyık İlkokulunu ziyaret ederek seminer dönemi mesleki çalışmalarına katıldı. Okul idareci ve öğretmenleriyle yeni eğitim-öğretim dönemi hazırlıklarını istişare eden Sayın KILIÇGİL, idareci ve öğretmenlere yeni dönemde başarılar diledi.