ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE KAYMAKAMIMIZ SAYIN MEHMET YILDIZ MEDİNE İMAM HATİP ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ
![İLÇE KAYMAKAMIMIZ SAYIN MEHMET YILDIZ MEDİNE İMAM HATİP ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2019_10/05180111_baYlYk.jpg)
İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet YILDIZ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL ve İlçe Müftümüz Sayın Nizamettin DOĞAN, ilçemiz Medine İmam Hatip Ortaokulu ve Ehl-i Beyt Merkezi Kur'an Kursunu ziyaret edip yeni eğitim öğretim yılı için kurum idarecilerimize, öğretmen ve öğrencilerimize başarı dileklerini iletip hasbihal ettiler.