ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan KALELİ´den Pursaklar Anadolu İmam Hatip Lisesine Ziyaret
![İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan KALELİ´den Pursaklar Anadolu İmam Hatip Lisesine Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_09/14111725_photo_2018-09-14_11-15-52_2.jpg)
İl Milli Eğitim Yardımcısı Sayın Hasan KALELİ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa KILIÇGİL Pursaklar Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek okul idareci ve öğretmenlerin mesleki çalışmalarına katıldı.Yeni eğitim-öğretim yılı ve okulun işleyişi ile ilgili idareci ve öğretmenlerle istişarelerde bulundular.