ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Feride Bekçioğlu Ortaokulunu Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Feride Bekçioğlu Ortaokulunu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/12141520_4d6757f6-6858-4d72-bbb1-ee605398601a.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Sayın Mehmet ÇALIŞKAN ve Sayın Göktan METO ilçemiz Feride Bekçioğlu Ortaokulunu ziyaret etti. Türkiye´de sadece 15 okulda ve okulumuzda da pilot olarak uygulanmaya başlayan "BİLİŞİMLE ÜRETİYORUM" projesi kapsamında okulda kurulan atölyeleri gezerek , öğrencilerle bir araya geldiler. Öğretmenlerimizle toplantı yapan müdür yardımcılarımız uygulanan proje ve eğitim öğretim hakkında genel istişarelerde bulundular.