ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Halk oyunlarında Ankara 2´ ncisi olduk
![Halk oyunlarında Ankara 2´ ncisi olduk](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_19141445_kapak.jpg)
Ankara Gençlik Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Federasyonu Halk oyunları Yarışması Düzenlemeli Dal´da Feride Bekçioğlu Ortaokulu Ankara 2´ncisi oldu.Ödüllerini aldıktan sonra Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adnan GÜRBÜZ, kendisini ziyarete gelen okul müdürü ve halk oyunları ekibini başarılarından dolayı tebrik etti.Okulun ve öğrencilerin başarılarının devamını diledi.