ANKARA PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Halep Üşüyor Yardım Kampanyası” Kapsamında Pursaklar’dan 14. Yardım TIR’ı Yola Çıktı

“Halep Üşüyor Yardım Kampanyası” Kapsamında Pursaklar’dan 14. Yardım TIR’ı Yola Çıktı

   Pursaklar Belediyesi tarafından başlatılan ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI’nın teşvikleriyle ilçemizdeki tüm okulların idareci,öğretmen,öğrenci ve velilerinin de yoğun bir şekilde katkı sunduğu “Halep Üşüyor Yardım Kampanyası” kapsamında pazartesi günü Halep’e uğurlanan 13 TIR’lık yardımın ardından Pursaklar Platformu tarafından hazırlanan 14’üncü TIR dualarla uğurlandı.

    Pursaklar Platformu tarafından Saray Sultan Selim Camii önünde düzenlenen törene Pursaklar Kaymakamımız Sayın İhsan KARA,Pursaklar Belediye Başkanımız Sayın Selçuk ÇETİN,Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI,Pursaklar Platformu Başkanı Sayın Hamdi KESGİN,Pursaklar Belediye Başkan Yardımcıları ile pek çok vatandaş katıldı.Şehitler için Kur’an-ı Kerim okunmasının ardından yapılan konuşmalar izledi.Daha sonra başta Suriye´de zulme uğrayan müslümanlar olmak üzere tüm mazlum müslümanlar için edilen duaların ardından 100 bin TL değerindeki battaniye, mont, kaban, çocuk botu gibi ihtiyaç malzemelerini taşıyan yardım TIR’ı yola çıktı.

30-12-201630-12-201630-12-2016

Pursaklar Saray Fatih Mah. Gökay Sok.No1 Kat 3, 06145 Pursaklar/Ankara - 0312 5275733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.