ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Güzide Ülker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde TÜBİTAK Bilim Fuarı Yapıldı
![Güzide Ülker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde TÜBİTAK Bilim Fuarı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_05/13101059_WhatsApp_Image_2022-05-12_at_18.48.54.jpg)
Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL, Pursaklar Güzide Ülker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde TÜBİTAK Bilim Fuarı açılış sergisinde okul yöneticileri , öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.TÜBİTAK 4006 projeleri kapsamında hazırladıkları birbirinden kaliteli proje çalışmalarında öğretmen ve öğrencilerimizin gayreti ve başarılarıyla gurur duyduk. Okul yöneticilerimiz, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.