ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gün Birlik Olma Günü; Deprem Bölgesine Acil Yardım Malzemesi Taşıyan Tırlarımızı Yolcu Ettik
![Gün Birlik Olma Günü; Deprem Bölgesine Acil Yardım Malzemesi Taşıyan Tırlarımızı Yolcu Ettik](/meb_iys_dosyalar/2023_02/15144324_IMG-20230214-WA0072.jpg)
Kaymakamlığımız ve Belediyemiz işbirliğinde deprem bölgesindeki vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik düzenlenen yardım kampanyasında toplanan yardım malzemelerinİ taşıyan tırlarımızı deprem bölgesine yolcu ettik. Olağanüstü duyarlılık gösteren Pursaklar'lı halkımıza, kıymetli okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimize maddi manevi destekleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Yaralarımızı Hep Birlikte Saracağız...